قانون فراوانی در بیزینس(داستان اول)

جهان بر اساس یک سری از قوانین ثابت و بدن تغییر خداوند در حال هدایت و رهبری است.

زمانی که به دنبال تغییر در زندگی خود هستیم, به اندازه ای که بتوانیم این قوانین بدون تغییر و ثابت را, که به قول قرآن میگوید هیچگاه تغییری در سنت الهی نمیبینی درک و عمل کنیم, زندگی بسیار لذت بخش تری را تجربه خواهیم کرد.

قبل از شروع به نوشتن در مورد قانون فراوانی , یاد آوری این نکته برای خودم و شما, که صرف داشتن آگاهی تغییری در زندگی ما ایجاد نمیکند, بلکه درک آگاهی و عمل آگاهانه و کنترل احساساتمون به صورت لحظه ای بر اساس این آگاهی ها منجر به خلق تجربه های جدیدی در زندگی ما میشود.

و خاطرنشان میکنم, هیچگاه نتوانستم تمام و کمال,به تمام  این آگاهی ها  عمل کنم, چون به قول  قرآن من انسان هستم, و نسیان کار, پس قبل از  شروع به خوندن مقاله های فراوانی, این ویژگی انسانیمون رو بپذیریم, و درک کنیم که کلید درک هر آگاهی تکرار و تکرار و تکرار هزار باره آن است.

باز هم به عنوان یک انسان نسیان کار ,انتظار نداشته باشم که در دور اول خوندن هر کتاب و پادکست و دوره ای به درک عملی از آن برسم, درک عملی از این رو مهمه که تغییر افکار به همراه عمل (استفاده آگاهانه از اون آگاهی در ابتدا و به مرور تبدیل شدن آن به ناخوداگاه)از اون درک به صورت عمیق و ناخودآگاه ایجاد میشه.

نویسنده این مقاله یک انسان با همه اشتباهات انسانی و تمام سعیم بر این است که آگاهی های ناب را بنویسم,  و انسان بودن من را بپذیرید.

قانون فراوانی به زبان ساده درک و دیدن نعمت های همین لحظه است.

فراوانی توانایی طرز فکری از نوع  تجسم برای خواسته ها و دیدن داشته ها, در هر لحظه فارغ از شرایط است, و آماده شدن درونمون برای دریافت.

 

فراوانی در بیزینس قسمت 2

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *