قانون فراوانی در بیزینس(داستان اول)

جهان بر اساس یک سری از قوانین ثابت و بدن تغییر خداوند در حال هدایت و رهبری است.

زمانی که به دنبال تغییر در زندگی خود هستیم, به اندازه ای که بتوانیم این قوانین بدون تغییر و ثابت را, که به قول قرآن میگوید هیچگاه تغییری در سنت الهی نمیبینی درک و عمل کنیم, زندگی بسیار لذت بخش تری را تجربه خواهیم کرد.

قبل از شروع به نوشتن در مورد قانون فراوانی , یاد آوری این نکته برای خودم و شما, که صرف داشتن آگاهی تغییری در زندگی ما ایجاد نمیکند, بلکه درک آگاهی و عمل آگاهانه و کنترل احساساتمون به صورت لحظه ای بر اساس این آگاهی ها منجر به خلق تجربه های جدیدی در زندگی ما میشود.

و خاطرنشان میکنم, هیچگاه نتوانستم تمام و کمال,به تمام  این آگاهی ها  عمل کنم, چون به قول  قرآن من انسان هستم, و نسیان کار, پس قبل از  شروع به خوندن مقاله های فراوانی, این ویژگی انسانیمون رو بپذیریم, و درک کنیم که کلید درک هر آگاهی تکرار و تکرار و تکرار هزار باره آن است.

باز هم به عنوان یک انسان نسیان کار ,انتظار نداشته باشم که در دور اول خوندن هر کتاب و پادکست و دوره ای به درک عملی از آن برسم, درک عملی از این رو مهمه که تغییر افکار به همراه عمل (استفاده آگاهانه از اون آگاهی در ابتدا و به مرور تبدیل شدن آن به ناخوداگاه)از اون درک به صورت عمیق و ناخودآگاه ایجاد میشه.

نویسنده این مقاله یک انسان با همه اشتباهات انسانی و تمام سعیم بر این است که آگاهی های ناب را بنویسم,  و انسان بودن من را بپذیرید.

قانون فراوانی به زبان ساده درک و دیدن نعمت های همین لحظه است.

فراوانی توانایی طرز فکری از نوع  تجسم برای خواسته ها و دیدن داشته ها, در هر لحظه فارغ از شرایط است, و آماده شدن درونمون برای دریافت.

 

فراوانی در بیزینس قسمت 2

قانون فراوانی در بیزینس(داستان دوم)

نازنین بهرامی

 

فراوانی در بیزینس قسمت 1

وَ إِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ وَ لَئِنْ كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذابِي لَشَدِيدٌ »

و هنگامى كه پروردگارتان اعلام فرمود: همانا اگر شكر كنيد، قطعاً شما را مى‌افزايم، و اگر كفران كنيد البتّه عذاب من سخت است.

اگر شکر کنید قطعا شما را می افزاییم: دلیل اینکه قدم اول از درک فراوانی دیدن نعمت ها و داشته های همین لحظه است و از این آیه میتونیم برداشت کنیم , که شکر گزاری داشته ها منجر به افزایش داشته ها میشود, توجه کنید داشته ها افزایش پیدا میکند, نه اینکه قرار باشه نعمت جدید وارد شود. .

فراوانی به معنای زندگی در لحظه حال, به این معنا است که درک ما از فراوانی به اندازه ای بالا میرود که درک میکنم, برای داشتن احساس فراوانی نیاز به داشتن خواسته ها نیست, بلکه داشتن احساس فراوانی منجر به داشتن خواسته ها میشود.

فراوانی یک احساس

فراوانی زمانی –فراوانی مکانی –فراوانی مالی –فراوانی مشتری-فروانی همسر دلخواه-فروانی کارمند-فراوانی دوست –فراوانی سلامتی و……

تجربه فراوانی در  هر یک از زمینه های زندگی نیاز به تجربه احساسی اون موضوع قبل از وقوعش است.

وقتی احساس فراوانی در ما ایجاد میشه منجر به تجربه واقعی فراوانی در تمام زمینه میشود.

طبق قوانین فرکانس و کوانتوم تا باوری (باور فراوانی) احساس نشود با اینکه فراوانی در جهان وجود دارد, در زندگی شخص ما تجربه نخواهد شد, با حس نداشتن ,نمیتونیم حس داشتن را تجربه کنیم.

 

فراوانی در بیزینس قسمت 3

قانون فراوانی در بیزینس(قسمت سوم)

 

فراوانی در بیزینس قسمت 2

وَ إِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ وَ لَئِنْ كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذابِي لَشَدِيدٌ »

و هنگامى كه پروردگارتان اعلام فرمود: همانا اگر شكر كنيد، قطعاً شما را مى‌افزايم، و اگر كفران كنيد البتّه عذاب من سخت است.

هر بار که مقاله جدید رو میخواهم بنویسم سعی میکنم از اولین مقاله شروع کنم به خوندن برای بهبود درکم .در مقاله دوم وقتی این آیه رو دوباره خوندم, این جمله : همانا اگر شکر کنید , قطعا شما را می افزایم وقتی نگاهم بهش افتاد,دلم خواست ساعت ها به این جمله فکر کنم و در موردش با خودم صحبت کنم.اجازه بدین با هم در موردش صحبت کنیم.

همانا اگر شکر کنید, قطعا شما را می افزایم.

کلمه لَأَزِيدَنَّكُمْ , این کلمه ذهنم و درگیر خودش کرده, وقتی ما شکرگزاری میکنیم , ما را می افزاید,چیزی که برام جالبه چرا خدا نگفته نعمت بیشتر میدهیم, از کلمه افزاییدن استفاده کرده, یاد این جمله افتادم هر کس به اندازه ظرفیتش ……. داره, بیایین نگاه متفاوتتری به این جمله داشته باشیم .یعنی من با شکرگزاری درونمم و می افزایم .

شکر کردن نعمت, ظرف درون من و آماده دریافت نعمت های بیشتر میکنه, و حس دیگه ای که از کلمه می افزایم میتونیم بگیریم, اینه که  نعمت ها آماده هستن, به اندازه ای که ظرف درونم بزرگ و بزرگتر میشه, درونن توانایی درک و پذیرش افزودن را دارم .

فراوانی با شکرگزاری و بزرگتر شدن ظرف وجودیمون ارتباطی داره!!!

 

فراوانی در بیزینس قسمت 4

قانون فراوانی در بیزینس(داستان چهارم)

 

فراوانی در بیزینس قسمت 3

باز برای نوشتن مقاله جدید از اول شروع کردم به خوندن, وقتی بین مقاله اول و دوم بودم, ذهنم درگیر درک اینکه فراوانی فقط به معنای داشتن پول نیست.

فراوانی یک تمرین ذهنی است برای دیدن همین لحظه, که در جریانی از نعمت و ثروت  هستیم:فارغ از خواسته ها و فارغ از شرایط حال حاضر.

فراوانی فقط محدود به دیدن پول نقد در حسابمون در همین لحظه نیست. فراوانی تجربه نعمت در تمام زمینه هاست. طبق آیه 7 ابراهیم خداوند میفرماید شکرگزار باشید شما را می افزایم, شکرگزاری ما برای داشتن نعمت ها و خواسته هامون و این شکرگزاری منجر به افزاییدن ما میشود.

اشاره نشده که این شکر گزاری که منجر به افزاییدن, فقط مختص فقط پول یا سلامتی یا رابطه و…. باشه, پس فراوانی توانایی نگاه جامع به تمام نعمت هاست.

فراوانی یک موضوعی بسیار  کلی تر در درک زندگی. به ارتباط فراوانی و شکر گزاری فکر کنید. چرا خداوند به جای کلمه شکرگزاری فقط از پول استفاده نکرد, یا کلمه رابطه یا هر چیز دیگه ای که الان در زندگیمون وجود داره, همیشه از کلمات شکر و نعمت در قرآن استفاده شده.

خوب حالا به ارتباط بین شکر , نعمت , و فراوانی فکر کنیم, چه جالب فراوانی فقط شامل پول نمیشه, شکرگزاری نعمت ها منجر به خلق فراوانی میشه. فراوانی در زندگی به معنای فراوانی در زندگی. آگاهانه این جمله رو نوشتم, بیشتر ماها فکر میکنیم, فراوانی در زندگی یعنی فراوانی پول, یا فراونی غذا یا فراوانی آب یا فراونی …. دید فراوانی در زندگی و توانایی ما برای دیدن این فراوانی در همه زمینه ها و شکرگزاری است. ازطرفی  دید فراوانی منجر به بزرگتر فکر کردنمون از شرایط حالمون , که منجر به تجربه فراوانی در تمام زمینه های زندگی میشه, فراوانی در پول در رابطه در سلامتی و….. .

فراوانی در تمام زمینه  مثل زنجیر به هم وصل  هستند, حلقه گم شده رو پیدا کنید.

فراوانی در تمام زمینه  مثل زنجیر به هم وصل  هستند, حلقه گم شده رو پیدا کنید.

 

فراوانی در بیزینس قسمت 5

قانون فراوانی در بیزینس(داستان پنجم)

 

فراوانی در بیزینس قسمت 4

فراوانی

خالق این جهان آفریننده آسمان و زمین وهدایت کننده تمام موجودات

یکی از موضوعاتی که ما رو از فراوانی دور میکنه, جدا دونستن فراوانی از خلق کننده فراوانی.

خیلی عجیبه که داشتن فراوانی نعمت در همه زمینه ها در زندگی ما رو قرار از خالقی که خودش منبع تمام فراوانی ها در زندگی دور کنه. و داشتن این طرز فکر ما رو از تجربه فراوانی محروم کنه.

خوب میتونیم متفاوت تر هم فکر کنیم, برای تجربه ای عمیق در فراوانی در تمام زمینه, قرار نیست این تجربه فراوانی در تمام زمینه ها ما رو از منبع اصلی, بلکه تجربه این فراوانی منجر به نزدیک تر شدن, به خود اصل و خالق جهان هست, چون خودش  خالق تمام این فراوانی هاست.

چطور امکان داره تجربه فراوانی در تمام زمینه های زندگی به غیر از اینکه نشون دهنده اینه که من,به اصل وصل شدم به خاطر تجربه فراوانی در زندگیم, بتونه این فراوانی من و از خالق این فراوانی دور کنه.

 

فراوانی در بیزینس قسمت 6

داستان عزت نفس1

اجازه بدین اولین مقاله عزن نفس و باهم اینجوری شروع کنیم.

اصلا مهم نیست چقدر توانایی و مهارت و تخصص و زیبایی دارید, مهم اینه که چقدر احساس عزت نفس و احساس لیاقت دارید.

اصلا مهم نیست چقدر احساس لیاقت دارید مهم اینه که چقدر مهارت و توانایی در حوزه تخصصیتون دارید.

همیشه فکر کردن به این موضوع که افراد بی نهایتی هستن که بر خلاف توانایی و ظاهرشون, موفقیت هایی در زندگیشون وجود داره, که منی که تمام اون ویژگی های نداشته اونها  رو داشتم, هیچ رد و نشونی از این موفقیت ها نبود, طرز فکری که من با خودم داشتم این بود که همیشه فکر میکردم داشتن مهارت و توانایی و زیبایی و یاد آوری  اینها هر سال 1 بار کافی و این یعنی عزت نفس و احساس لیاقت.

عزت نفس و احساس لیاقت یعنی توانایی باور کردن ارزشمند بودن تواناییهام و مهارت هام و زیباییهام و  خلق احساس لیاقت از رشد و افزایش مهارتهام و تواناییهام در تخصصم و شخصیتم, به صورتی که این احساس قلبی و عمیق در ما ایجاد بشه و دهن ذهن به صورت رسمی بسته شود.

و یادمون باشه عزت نفس ساختنی.عزت نفس 2

داستان محتوا 1

محتوا قرار ارزشی که کسب و کار آنلاین ما  برای مخاطب ایجاد میکنه در قالب یک داستان ارائه کنه.

از بچگی یادمه وقتی بهم میخواستن یک غذا  و یک کالا و هر چیزی, بهم قالب کنند, حس قالب کردن, حسی که در من ایجاد میکرد, این حس بود که دلیل استفاده از این کال ا( حالا هر چیزی) بنا بر اجبار بوده, ولی اگر همون کالا رو توی همون بچگی به من میگفتن که قرار چه تاثیری برای من ایجاد میکنه,  استفاده من با عشق و اشتیاق بدون اینکه هیچ گونه بحث و التماس و بازار گرمی اطرافیان.

بازاریابی محتوا قرار بدون بحث و التماس و بازار گرمی مخاطب ما رو درگیر بیزینس ما کنه.

بازاریابی محتوا داستان کسب و کار در  فضای دیجیتال از طریق داستان سرایی درباره ارزشی که قرار کالا یا محصول ما برای مشتری خلق کنند.

بازار یابی محتوایی روایتی است از کسب و کار ما شما مختص به شما برای ارائه داستان کسب و کار شما

قرار با هم داستان سرایی برای بیزینس به صورت صوتی و تصویری و نوشتاری با هم تجربه کنیم.

قصه هر بیزینس  با قصه بیزینس  شما فرق میکنه.داستان محتوا 2